Nyheter

Spaniel spesialutstilling i Tromsø 17. juni 2017

26 May, 2017

img

[caption id="attachment_1080" align="alignleft" width="214"] Foto: Trine Heimen[/caption]

I forbindelse med NKK sin utstilling i Tromsø 18.06.17, arrangerer Norsk Spaniel Klub avdeling Troms & Finnmark spesialutstilling for spaniels lørdag 17. juni. Utstillingen åpner kl 10:00. Påmelding via NKK sine sider. Utvidet frist 30. mai 2017. Følg arrangementet på facebook.

Dommer er Aase Jakobsen.

Det blir kafe og utlodning med lynlodd. Vi oppfordrer våre medlemmer til å ta med gevinster. Overskuddet går til kurs og andre aktiviteter for spanieleiere. Vi håper mange av våre medlemmer og andre interesserte benytter anledningen til å komme å se på våre flotte raser og ha treffe andre spanieleiere!

Vi vil takke Royal Canin som er vår hovedsponsor, samt DnB Tromsø, Tromsø Dyrebutikk og Hundevis for flotte premier!

Utstillingen blir holdt utenfor Pioners kjøreskole i båthavna i Tromsdalen, ikke langt fra Mandelaletta (hvor THK og NKK sin utstilling blir holdt samme helg). NKK sin utstilling er merket i rødt. Gul pil viser ca hvor det er mulig å komme seg fra dette området og over til Pioner trafikkskole (til fots), hvor vår utstilling holdes. Blå pil viser avkjøringen ned til samme området. Veien ned til Pioner går gjennom et tivoli som okkuperer store deler av havneområdet i samme periode.

 

Elisabeth Jarhelle sitt bilde.